Selin Şekerci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selin Şekerci

Selin severlerin ortak noktası..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Çamaşır Makinesi

YazarMesaj
-renesmee-

-renesmee-

Karakter Sayfası
twi:
Çamaşır Makinesi Imgleft1/1Çamaşır Makinesi Emptybarbleue  (1/1)

Çamaşır Makinesi Empty
MesajKonu: Çamaşır Makinesi   Çamaşır Makinesi Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 2:45 pm

[b]ben esra ....bu olay tamamıyla gerçektir...Hala daha psikolojik destek alıyorum..Benim oturduğum ev güneş almıyor.. Yani günün her vakti karanlık...Bu yüzden başıma gelmeyen olay kalmadı..Kardeşler arasında en büyük benim..Ve olay şöyle gerçekleşti..annem pazara gidecekti ve kardeşlerimi bana emanet etti.ikiside küçük olduğundan televizyon izlerken uyuya kaldı..Bende antrede olan çamaşır makinesinin yanından geçerek mutfağa gidecektim.Birden çamaşır makinesinin yanında siyahli bir kız oluştu..Ve üzerime üzerime gelerek beni boğmaya çalıştı..Onu ittirdim ittirdim ama başarılı olamadım..Etkisinden çıkamıyorum çünkü sadece bir defalığa mahsus değil..O arada çığlıklarımı duyan kardeşlerim yanıma geldiler. Ama sanırım onlar beni öldürmeye çalışan kızı görmüyorlardı...Çünkü ''abla abla napıyorsun'' diyerek ağlıyorlardı....Bu olay evde tek başıma kaldığımda gerçekleşmesi bir yana dersanede bile onun geldiğini anladığım an elimi yüzüme kapatıyorum hoca lavaboya gitmeme izin veriyor.. ama ben asla tek gitmiyorum..lütfen bana inanın
alıntıdır

Çamaşır Makinesi
1 sayfadaki 1 sayfası