Selin Şekerci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selin Şekerci

Selin severlerin ortak noktası..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Aşk-ı Memnu'da Konusulan Sahne!...

YazarMesaj
-renesmee-

-renesmee-

Karakter Sayfası
twi:
Aşk-ı Memnu'da Konusulan Sahne!... Imgleft1/1Aşk-ı Memnu'da Konusulan Sahne!... Emptybarbleue  (1/1)

Aşk-ı Memnu'da Konusulan Sahne!... Empty
MesajKonu: Aşk-ı Memnu'da Konusulan Sahne!...   Aşk-ı Memnu'da Konusulan Sahne!... Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 4:37 pm

Ask-i Memnu'da Konusulan Sahne!...

Perşembede gününden beri çevremde herkes ''Aşk-ı Memnu'dan bahsediyor. Daha da doğrusu Aşk-ı Memnu'nun sezon finalinin son sahnesinden.. Bu da aslında bu şekilde yapılan sezon finalinin amacına gerçekten ulaştığını gösteriyor. Hemen hemen tüm köşe yazarları gazetelerinde hafta sonu bahsetmişlerdi bu sahneden. Üzerine birde başrol oyuncularıyla ilgili birtakım haberler eklenince amaç tam olarak yerine geldi.

Ben ise çevremdekilerden farklı farklı tepkiler aldım bu son sahneyle ilgili. Bir kısmı dizinin gidişatı içinde bunun normal olduğunu, rahatsızlık duymadığını söylerken, bir kısmı da bu sahnenin dozunun fazla kaçtığını, çoluğuyla çocuğuyla izleyenlerin kanal değiştirmek zorunda kaldığını söylüyor. Yaşadağımız toplumda rahatsızlık duyanların sayısı oldukça yüksek. Bu rahatsızlık duyanlarda kendi aralarında ikiye ayrılıyor aslında...

Bir kısmı; yukarda da dediğim gibi ailece oturup bu sahneleri izlemekten çekinen kesim, bir kısmı da sahnenin içeriğinden çok, ordaki iki kişinin birbirlerinin neyi,kimi olduklarından rahatsızlık duyan kesim.

Ben de bu ikinci kesimin içindeyim. Dizinin fanlarının, Bihter'le Behlül'ü istiyoruz, evet beraber oldular 'alkış' gibi yorumlarına şaşkınım sadece. Onları salt olarak Bihter ve Behlül olarak alamıyorum ben. Onlar Adnan Bey'in eşi ve yeğeni. Onların yaptıklarına alkış tutmakla ilgili benim sorunum. Aile içindeki bu yalan dolanlı, aldatmacalı, bu çirkin ilişikinin bu şekilde rating malzemesi haline gelmesine...Başka bir şeye değil.

Aşk-ı Memnu'da Konusulan Sahne!...
1 sayfadaki 1 sayfası