Selin Şekerci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selin Şekerci

Selin severlerin ortak noktası..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Twilight'ı İzlyeceğime Nosferatu'yu İzlerim

YazarMesaj
-renesmee-

-renesmee-

Karakter Sayfası
twi:
Twilight'ı İzlyeceğime Nosferatu'yu İzlerim Imgleft1/1Twilight'ı İzlyeceğime Nosferatu'yu İzlerim Emptybarbleue  (1/1)

Twilight'ı İzlyeceğime Nosferatu'yu İzlerim Empty
MesajKonu: Twilight'ı İzlyeceğime Nosferatu'yu İzlerim   Twilight'ı İzlyeceğime Nosferatu'yu İzlerim Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 2:51 pm

Beyaz perdenin efsanevi oyuncusu Lauren Bacall, "Twilight (Alacakaranlık)" filminin onu hayal kırıklığına uğrattığını söylüyor.
Beyaz perdenin efsanevi oyuncusu Lauren Bacall, "Twilight (Alacakaranlık)" filminin onu hayal kırıklığına uğrattığını söylüyor. "Evet, Twilight'ı izledim. Filmi bana torunum izletti ve bana bunun şimdiye kadar çekilmiş en harika vampir filmi olduğunu söyledi. Film bittiğinde ayakkabımı alıp onun başına bir tane çarpmak istedim; fakat ben öldükten sonra hakkımda "Sevgili Büyük Annem" tarzında bir kitap yayınlamasını istemezdim. Bu yüzden ben de ona izlemesi için Murnou'nun 1922 tarihli başyapıtı olan Nosferatu'yu verdim ve 'vampir filmi dediğin işte budur! Onu izleyeceğine bunu izle!' dedim." The Big Sleep (1946) ve Dark Passage (1947) filmleriyle tanınan Lauren Bacall, How to Marry a Millionaire (1953) ve Designing Woman (1957) gibi komedi filmler ile komedi türündeki başarısını göstermişti
[/b]

1 sayfadaki 1 sayfası